Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Exif_JPEG_PICTUREMieszkanie w Warszawie na sprzedaż.

Do sprzedania pakiet (10) samodzielnych lokali mieszkalnych znajdujących się w przedwojennej kamienicy na Woli (Młynów).Wszystkie lokale mieszkalne mają urządzone księgi wieczyste.
7 lokali wynajętych jest na podstawie decyzji administracyjnej, 3 lokale są wolne. Nieruchomości już przynoszą dochód. W miarę zwalniania kolejnch lokali dochód będzie się zwiększał (wynajem wg stawek rynkowych lub sprzedaż na wolnym rynku).
Kamienica jest po generalnym remoncie infrastruktury technicznej (wod-kan, gazowej, elektrycznej), wymieniono stolarkę okienną w lokalach i na klatce schodowej. Klatka schodowa po remoncie z zachowaniem elementów oryginalnej architektury wnętrz (art deco).
Doskonała lokalizacja nieruchomości (granica Woli ze Sródmieściem), dostęp do pełnej infrastruktury komunikacyjnej i bytowej.
Ulica na której znajduje się kamienica jest cicha, zagospodarowana zielenią, bezpieczna.
Polecamy jako bardzo dobrą inwestycję kapitałową.

Powierzchnia całkowita: 363,00 m2
Rok budowy: 1938
Cena: 2.800.000 PLN

Agent: Ewa Bugzel
licencja: 4704 Warszawa
Kontakt:
Tel.: 22 6204905
Tel. kom.: 602 667 958
e-mail: warszawa4@wgn.pl

Nr oferty: SM038-309

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

 

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl