Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3527-5Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1964 roku, w dzielnicy Praga, w Warszawie za cenę 450 000 zł. Mieszkanie przestronne niedaleko przystanku Wspólna Droga.

Rozkład pokoi wygląda następująco: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon.

W pokojach na podłodze panele i zabudowana do sufitu szafa wnękowa Komandor, a w kuchni, łazience i na balkonie płytki/gres. W łazience szeroka 80cm wygodna wanna z ciepłą wodą z piecyka gazowego. Centralne ogrzewanie z kotłowni gazowej wspólnoty. Do mieszkania przynależy piwnica. Znakomity punkt komunikacyjny – 1 minuta do przystanków komunikacji miejskiej skąd w ok. 17 minut dojedziemy do Centrum, w 10 minut do Dworca Wschodniego, do Wileńskiego w 16 minut. Budynek ocieplony, z wymienionymi instalacjami, do remontu w tym roku klatka schodowa. Podwórko ogrodzone, zamykane możliwością parkowania samochodu. W tym roku ma zostać zainstalowana automatyczna brama na pilota. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-3527)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl