Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na II piętrze, w kamienicy z 1948 roku, w Śródmieściu Warszawy za cenę 515 000 zł.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont, podczas którego wymieniono np. instalacje. Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie: podłoga renomowanej firmy Villeroy Boch, meble kuchenne wykonane na zamówienie, zmywarka, pralka, płyta indukcyjna, lodówka z zamrażarką, okap, piekarnik oraz mikrofalówka – wszystko renomowanym firm.

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie linii metra, przystanków tramwajowych i autobusowych. Zaledwie kilka minut zajmuje spacer na starówkę, jak i do ścisłego centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się Teatr Kamienica, Teatr Capitol, Teatr Narodowy, liczne restauracje oraz kawiarnie. Dużą zaletą mieszkania jest bezpłatny parking dla mieszkańców wzdłuż wewnętrznej ulicy, na tyłach kamienicy. Kamienica bardzo kameralna, w klatce schodowej znajduje się tylko 5 lokali.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7811)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl