Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie - ŚródmieścieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 64,60 m2 położone na I piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1963 roku, w dzielnicy Śródmieście w Warszawie za cenę 630 000 zł. Mieszkanie piękne, słoneczne i przestronne. Konstrukcja budynku tradycyjna, ściany nośne wylewane, budynek wyremontowany, ocieplony, po wymianie pionów kanalizacyjnych. W najbliższym czasie planowany jest remont klatek schodowych. Budynek ogrodzony i monitorowany.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu: salon + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc.

Mieszkanie przeszło generalny remont:
– okna PCV
– wymieniona cała instalacja elektryczna
– zabudowana loggia
– na podłodze drewniany parkiet
– w kuchni, łazience i wc terakota.

Mieszkanie doskonale zlokalizowane – niepowtarzalny klimat Powiśla, liczne małe knajpki i restauracje, mnóstwo wydarzeń kulturalnych. Sąsiedztwo Wisły, zielonych skwerów i parków sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. W okolicy szkoły, przedszkola, Uniwersytet, Centrum Sportu, Biblioteka Uniwersytecka, Centrum Nauki Kopernik, lokalne sklepy

miejsce bardzo dobrze skomunikowane: II linia metra (200 m), autobusy, stacja PKP, wypożyczalnie rowerów miejskich. Zapraszam do oglądania. (126-6662)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl