Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu na sprzedażWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 1952 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 424 000 zł. Doskonała lokalizacja – II linia metra – przystanki Moczydło i Wolska. Budynek z cegły. Ekspozycja mieszkania Półn.-poł. dwustronne, położone w ok. skrzyżowania ul. Górczewskiej i Płockiej przy ul. Rabsztyńskiej, to mała uliczka wśród zieleni i małego parku przy ul. Syreny. Mimo bliskiej głównej ul. Górczewskiej – cisza i spokój (3 linia zabudowy).

Rozkład pokoi wygląda następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Na podłogach w pokojach i przedpokoju parkiet dębowy, Kuchnia i łazienka – gres. W przedpokoju szafa z lustrem w zabudowie., antresola przy suficie. Budynek i mieszkanie po generalnym remoncie – dach, klatka schodowa, wymieniono wszystkie instalacje, nowa elewacja -bud.ocieplony. Nowe okna PCV, grzejniki nowoczesne, nowe piony wodne. Ciepła woda miejska. Do mieszkania przynależy duża ponad wymiarowa piwnica. Forma własności bez obciążeń. (126-5806)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl