Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

18 października 2016

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 5-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 31-kondygnacyjnym wieżowcu z 2005 roku, w Warszawie, w dzielnicy Wola za cenę 856 800 zł.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– jadalnia
– kuchnia
– garderoba
– przedpokój
– łazienka z wc
– loggia.

Wysoki standardmieszkanie kompletnie wyposażone w meble renomowanych marek. Mieszkanie z aż dwoma miejscami parkingowymi w parkingu podziemnym (miejsca na poziomie 0,5 czyli zaraz przy wjeździe do budynku, obok windy). Mieszkanie w budynku z całodobową ochroną (2 lub 3 ochroniarzy na zmianie), recepcją, monitoringiem w garażu, przed budynkiem, w windach i na klatkach. Mieszkańcy mogą bezpłatnie korzystać z kompleksu sportowego w budynku na IV piętrze: basen, sauna, siłownia. Wspólnota mieszkaniowa bogata, bardzo dobrze zarządzana. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8359)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl