Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2616-6Do sprzedaży nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na IX pietrze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Saska Kępa, w Warszawie za cenę 369 000 zł. Mieszkanie widne, przestronne, z pięknym widokiem na ogródki działkowe. Wymienione zostały okna, drzwi wejściowe oraz instalacja wodno-kanalizacyjna. W pokojach parkiet drewniany, w kuchni i łazience gres. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę. Wysokość mieszkania 2, 5 m.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypipalnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon.

Budynek jest ocieplony, klatki schodowe wyremontowane i wymienione windy, blok monitorowany. Doskonała komunikacja – do przystanku tramwajowego i autobusowego 3 min pieszo (do centrum komunikacją 10 min) . Pod domem znajduje się apteka, sklep spożywczy, kiosk ruchu i plac zabaw. Pierwszy duży supermarket sieciowy 300 metrów od budynku. Dodatkowo jest Park Skaryszewski, Jordanek, Ogródki Działkowe, ścieżka rowerowa pod domem, restauracje, kluby, kawiarnie, bank i bankomat. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-2616)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 453

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl