Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3036-2Do sprzedaży przytulne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1999 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 450 000 zł. Przestronne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy, do zamieszkania od zaraz.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

– balkon

Mieszkanie dwustronne. Cena obejmuje również piwnicę o powierzchni 6,5 m2 i prywatne miejsce parkingowe. Znakomity punkt komunikacyjny, niedaleko znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz według planów stacja II linii metra. w niedalekiej odległości znajduje się droga ekspresowa S8. Fantastyczna infrastruktura: w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta etc. dodatkowo w okolicy znajduje się park w którym są place zabaw dla dzieci, amfiteatr, siłownie plenerowe. niedaleko znajduje się rezerwat przyrody łosiowe błota z wyznaczonymi ścieżkami rowerowymi, biegowymi, trasami do nart biegowych oraz kampinoski park narodowy ze szlakami turystycznymi dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Zapraszam na rekonesans. Proszę zwrócić uwagę jest to mieszkanie położone na IV piętrze bez windy. (126-3036)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 605 838 828

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl