Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3386-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 52,26 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 428 500 zł. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne – 15 000 zł. Okna drewniane poł-zach, widok na Kopiec Powstania Warszawskiego. 500 zł czynsz, własność. Mieszkanie przy lokalnej ulicy o niewielkim natężeniu ruchu, bardzo ciche.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– sypialnia

– łazienka

– garderoba

– przedpokój

– balkon

Na podłodze parkiet jesionowy. Odrębna własność z KW. Budynek z 2007 roku, ogrodzony, z wewnętrznym dziedzińcem pełnym zieleni, z własnym placem zabaw. Całodobowa ochrona, winda. Na półpiętrze, obok windy znajduje się pomieszczenie na rowery itp., przeznaczone do korzystania dla mieszkańców czwartego piętra (w sumie trzy mieszkania). Bardzo miłe sąsiadki. W okolicy kilka sklepów spożywczych, piekarnia, pizzeria, kwiaciarnia… i dużo innych. Doskonała komunikacja miejska 250 metrów od wejścia do budynku. Autobusy do centrum i do Pól Mokotowskich. Wokół liczne tereny rekreacyjne. Dwie szkoły podstawowe (ul. Gościniec i ul. Zwierzyniecka), przedszkole, poczta. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-3386)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl