Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5728-9Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 117 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1999 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 865 000 zł. Piękne, duże, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ulicy Włodarzewskiej. Rozkład mieszkania wygodny i funkcjonalny. Świetne do zamieszkania na przykład dla rodziny z dziećmi, ze względu na dużą ilość pomieszczeń do wykorzystania i zagospodarowania.

Rozmieszczenie pokoi:

POZIOM 1:

– kuchnia

– hol

salon

– balkon

– garderoba

– łazienka

POZIOM 2:

– 2 sypialnie

– gabinet

– łazienka

– garderoba.

Ładna podłoga z egzotycznego drewna. Mieszkanie jest oferowane z pełną zabudową kuchni, łazienek, obu pomieszczeń garderoby i z ewentualnie wybranymi meblami z pozostałych pomieszczeń. Lokal jest położony w głębi zamkniętego, dobrze zagospodarowanego i utrzymanego osiedla, z dużą ilością zieleni. Przed budynkiem plac zabaw dla dzieci. Miejsce garażowe w budynku jest przypisane do mieszkania i dodatkowo kosztuje 30 000 zł, plus dostępne jest drugie miejsce postojowe, również przypisane do mieszkania na zewnątrz budynku na terenie osiedla, to drugie jest dzierżawione. Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Warszawie ze względu na bliskość niemalże przylegającego do osiedla Parku Szczęśliwickiego ze ścieżkami spacerowymi, rowerowymi, rozległymi terenami rekreacyjno-sportowymi, m.in. ze sztucznym wyciągiem narciarskim. Okolica bardzo spokojna. Dużo świeżego powietrza, z jednej strony Park Szczęśliwicki, z drugiej szeroka otwarta przestrzeń. Dobry dojazd do Centrum. W pobliżu sklepy, Rossmann, mini bazarek ekologiczny, restauracje, pizzeria, salon fryzjerski, kosmetyczny, szkoły, przedszkole, apteka. Niedaleko do galerii handlowych, takich jak Blue City, Reduta. Niedaleko też Alma, Biedronka, Żabka, Castorama. Serdecznie zapraszam do oglądania. (126-5728)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl