Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze mieszkania do sprzedaży WarszawaMieszkanie, dwa pokoje, Warszawa, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa liczy 53 metry kwadratowe powierzchni i wycenione zostało na 1,15 mln zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 21 698 zł/m2. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Warszawa to położenie na drugim piętrze. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa stanowi znakomitą propozycję dla klientów z najgrubszym portfelem (parom, rodzinom, singlom), którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień, komfortu, wygody i prestiżu. To ostatnie gwarantuje im ikoniczna i najbardziej topowa dzielnica w całej stolicy, czyli Wilanów.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje swoim eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: łazienka + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce postojowe z platformą, co gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas parkowania. Skontaktuj się z nami mejlowo, aby umówić się na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa lub zasięgnąć więcej informacji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-12)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl