Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

komfortowy salon w mieszkaniu na sprzedaż WarszawaMieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Praga na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (11 910 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IV piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kamienica z 1960 roku o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 48,7 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 580 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim funkcjonalnym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem, bardzo wysokimi sufitami (280 cm) oraz przestronnością. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + kuchnia + jadalnia + sypialnia + garderoba + łazienka. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w kontekście aktualnej infrastruktury komunikacji, jak również jej potencjału, ponieważ wraz z końcem 2028 roku do użytku ma zostać oddana 3 linia metra w tym pobliski przystanek. Wokół dużo zieleni (znany i lubiany przez mieszkańców park). Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią zaplecze sportowe, natomiast rodziny z małymi dziećmi docenią strefę zabaw dla najmłodszych. Na wyciągnięcie ręki sklepy, przychodnia zdrowia, punkty usługowe.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Warszawa. WGN zapewnia pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-129)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl