Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujący apartamentowiec, w którym mieści się oferowane na sprxedaż mieskzanie Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Włochy do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku (szacowany rok oddania do użytku 2023) z rynku pierwotnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na północny wschód, funkcjonalną powierzchnię 58,64 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 709 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa w standardzie deweloperskim. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (12 091 zł/m2), a także usytuowaniu na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje swoim przemyślanym rozkładem pomieszczeń obejmującym: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienkę + wc + przedpokój + balkon. Osoby zmotoryzowane mogą dokupić za dodatkową cenę 40 tys. zł miejsce parkingowe.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa olśniewa swoją malowniczą lokalizacją wśród zieleni, na terenie osiedla willi miejskich. To teren zaprojektowany zgodnie z koncepcją „miasta-ogrodu”. W okolicy znajdziemy wiele parków i zieleni. Przestrzeń zorganizowano zgodnie z ponadczasową zasadą: „funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie”. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, supermarketów, centr handlowych, szkół, przedszkoli, żłobków. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum i poza miasto.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania do sprzedaży w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-24)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl